Damatlık Seçimi Damatlık seçimi faslına geldiğinizde hazır bir damatlık mı alacağınıza yoksa, damatlığınızı özel olarak diktireceğinize karar vermeniz gerekir. Hazır bir damatlık seçiyorsanız, takım elbise ya da smokin, her koşulda ölçülerinizin en doğru şekilde alınıp damatlığınızın ölçülerinize uyarlanması gerekir. Damatlığınızı bir tasarımcı hazırlıyorsa zaten ölçüleriniz alınacak ve size özel bir tasarım hazırlanacaktır. Damatlık modelinin gelinlikle devamı ..

Gelinlik Seçimi Çeşitli Vücut Yapılarına Göre Gelinlik Tavsiyelerimiz: Genç kızların en mükemmel olmayı istedikleri gün düğün günleridir. Bu günde harikulade görünmek için gelinlik seçimini doğru yapmak büyük önem taşır. Dikdörtgen Tipli Vücutlar: Bu vücut türünde bel kısmı çok fazla belli değildir, omuzlardan kalçalara doğru düze yakın bir hat inmektedir. Dikdörtgen vücutlu bayanların, bellerini ortaya çıkaran devamı ..

Sivas Taşlıdere Park Restaurant & Düğün Salonu olarak Yeni Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.  Düğüne katılamayan davetliler çiftimize ulaşmasını istedikleri tebrik mesajlarını burada paylaşabilirler. Bu mesajlarınız düğün esnasında davetlilerle paylaşılacaktır. Düğün Salonuna Ulaşmak için haritamızı ya ya krokiyi kullanabilirsiniz..

Sivas Taşlıdere Düğün Salonunda çok güzel bir düğün ile dünya evine girdiler. Taşlıdere personeli olarak çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,, Ali & Ayşe’ nin Düğün Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin devamı ..