Post filled under : Gelin Saç Modelleri

Gelin Saçı Aksesuarları Evlilik sürecinde gelin adaylarının en zorlandığı seçimlerin başında saç gelir sanırım. Aslında hepimiz kocaman kabarık kuş yuvası gibi topuz olmasın da düşüncesindeyiz ama modele karar vermek gerçekten en zorlu süreçlerden. Gelin saçı modelinizde aksesuar kullanmayı düşünüyorsanız tam size göre. En beğendiğim saç aksesuarlarını ve gelinlerdeki duruşlarını burada bulabilirsiniz. Saç modelinize ve tarzınıza devamı ..

Gelin saç modelleri her yıl değişen duvak, gelinlik, düğün mekanı ve buna benzer pek çok şeye paralel olarak değişiklik göstermektedir. Önceki yıllarda çok kullanılan topuzlar son yıllarda yerini daha doğal, daha sade saçlara bırakmışlardır. Hafif dalgalar ile hareketlendirilen saçlar, duvak ve taç ya da toka ile tutturularak çok hoş modeller ortaya çıkarılmaktadır. Bunun yanı sıra devamı ..

Gelin Saçınızı Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler… ! Her gelin duvağının zarafetinden daha şık bir saç modeliyle hazırlanmak ister en özel gününe. Gündüz yahut gece, düğününüz hangi vakitte olursa olsun saç modelinizin zarafeti sizi tüm gün çok güçlü ve özel gösterecektir. Düğün günü yaklaştıkça gelin adaylarının akılları daha da karmaşıklaşmaya başlar. Gelinlik modeli, duvak modeli, ayakkabı devamı ..