admin tarafından yazılmıştır.

Damatlık Seçimi Damatlık seçimi faslına geldiğinizde hazır bir damatlık mı alacağınıza yoksa, damatlığınızı özel olarak diktireceğinize karar vermeniz gerekir. Hazır bir damatlık seçiyorsanız, takım elbise ya da smokin, her koşulda ölçülerinizin en doğru şekilde alınıp damatlığınızın ölçülerinize uyarlanması gerekir. Damatlığınızı bir tasarımcı hazırlıyorsa zaten ölçüleriniz alınacak ve size özel bir tasarım hazırlanacaktır. Damatlık modelinin gelinlikle devamı ..

Gelinlik Seçimi Çeşitli Vücut Yapılarına Göre Gelinlik Tavsiyelerimiz: Genç kızların en mükemmel olmayı istedikleri gün düğün günleridir. Bu günde harikulade görünmek için gelinlik seçimini doğru yapmak büyük önem taşır. Dikdörtgen Tipli Vücutlar: Bu vücut türünde bel kısmı çok fazla belli değildir, omuzlardan kalçalara doğru düze yakın bir hat inmektedir. Dikdörtgen vücutlu bayanların, bellerini ortaya çıkaran devamı ..

Sivas Taşlıdere Park Restaurant & Düğün Salonu olarak Yeni Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.  Düğüne katılamayan davetliler çiftimize ulaşmasını istedikleri tebrik mesajlarını burada paylaşabilirler. Bu mesajlarınız düğün esnasında davetlilerle paylaşılacaktır. Düğün Salonuna Ulaşmak için haritamızı ya ya krokiyi kullanabilirsiniz..

Gelin Saçı Aksesuarları Evlilik sürecinde gelin adaylarının en zorlandığı seçimlerin başında saç gelir sanırım. Aslında hepimiz kocaman kabarık kuş yuvası gibi topuz olmasın da düşüncesindeyiz ama modele karar vermek gerçekten en zorlu süreçlerden. Gelin saçı modelinizde aksesuar kullanmayı düşünüyorsanız tam size göre. En beğendiğim saç aksesuarlarını ve gelinlerdeki duruşlarını burada bulabilirsiniz. Saç modelinize ve tarzınıza devamı ..

Gelin saç modelleri her yıl değişen duvak, gelinlik, düğün mekanı ve buna benzer pek çok şeye paralel olarak değişiklik göstermektedir. Önceki yıllarda çok kullanılan topuzlar son yıllarda yerini daha doğal, daha sade saçlara bırakmışlardır. Hafif dalgalar ile hareketlendirilen saçlar, duvak ve taç ya da toka ile tutturularak çok hoş modeller ortaya çıkarılmaktadır. Bunun yanı sıra devamı ..

Gelin Saçınızı Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gerekenler… ! Her gelin duvağının zarafetinden daha şık bir saç modeliyle hazırlanmak ister en özel gününe. Gündüz yahut gece, düğününüz hangi vakitte olursa olsun saç modelinizin zarafeti sizi tüm gün çok güçlü ve özel gösterecektir. Düğün günü yaklaştıkça gelin adaylarının akılları daha da karmaşıklaşmaya başlar. Gelinlik modeli, duvak modeli, ayakkabı devamı ..

O muhteşem an geldi. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız bu törende herkesin önüne çıkmaya hazır mısınız? İlk dansınızı hangi müzikle yapmaya karar verdiniz? Belirlediğiniz dans müziği ortak beğeninize hitap eden, dinlediğinizde ikinizde de etki yaratan bir müzik olmalı. Tüm bakışlar üzerinizde olsa da siz müziğin,törenin,gelin ve damat olmanın heyecanı ile sadece bu şarkıyı duyarak muhteşem bir devamı ..

Sivas Taşlıdere Düğün Salonunda çok güzel bir düğün ile dünya evine girdiler. Taşlıdere personeli olarak çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,, Ali & Ayşe’ nin Düğün Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin Düğün Geceleri,Ali & Ayşe’ nin devamı ..